Kahramanmaraş’ın Göksun ilçesinde havaların ısınmasıyla birlikte ortaya çıkan yılanlar dakikalarca birbiriyle dans etti. Durdu Aydın isimli vatandaş ise bu anları cep telefonu kamerasıyla saniye saniye kaydetti.
Bayram tatili dolayısıyla özellikle büyükşehirlerde, şehir dışına çıkmak isteyenlerin oluşturduğu trafik yoğunluğu sebebiyle Dr. Öğr. Üyesi Şule Aydın Yeral sürücülere ve yolculara önemli önerilerde bulundu.